Zastanawiasz się czy do nas pasujesz?

Posłuchaj jak widzą idealnego kandydata nasi menedżerowie.

Zobacz wideo
Czy do siebie pasujemy? Rozwiąż psychozabawę i sam się przekonaj.
6 kroków, aby dołączyć do zespołu Mondial Assistance
 • Złożenie aplikacji on-line

  Jeżeli znalazłeś już ofertę, która odpowiada Twoim zainteresowaniom i wiesz, że chcesz spróbować swoich sił w rekrutacji, złóż swoją aplikację on-line.

 • Analiza dokumentów aplikacyjnych i wstępna selekcja kandydatów

  Nasz rekruter starannie analizuje Twoje CV i weryfikuje, czy Twoje doświadczenie i wiedza odpowiadają naszym potrzebom. Na tym etapie decydujemy, kogo zaprosimy na pierwsze spotkania.

 • Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna

  Na tym etapie zapraszamy Cię do naszego warszawskiego biura, gdzie spotkasz się z naszym rekruterem. Na spotkaniu, rekruter będzie chciał poznać szczegóły Twojej dotychczasowej kariery zawodowej, motywacji do pracy oraz sprawdzi potrzebne na danym stanowisku kompetencje. Rekruter opowie również o zadaniach na stanowisku i przedstawi szczegóły oferty. Jeżeli chciałbyś zadać pytania dot. oferty lub stanowiska, to świetnie - będzie na to czas.

 • Druga rozmowa kwalifikacyjna / testy językowe lub zadanie rektrutacyjne

  Często na stanowiska z obszaru telefonicznej obsługi klienta poszukujemy osób ze znajomością języków obcych. Jeżeli aplikujesz na takie stanowisko, zaprosimy Cię do uzupełnienia testu językowego on-line oraz rozmowy z lektorem. Jeżeli aplikujesz na inne stanowiska, możesz spotkać się z zadaniami do rozwiązania, które w praktyczny sposób określają poziom umiejętności z danego obszaru np. znajomość Excela.

 • Decyzja o zatrudnieniu i złożenie oferty pracy

  Ostateczną ofertę składamy tym kandydatom, którzy pozytywnie przeszli etap rozmowy oraz zadania rekrutacyjnego. Po akceptacji jej warunków dopełniamy formalności związanych z zatrudnieniem.

 • Rozpoczęcie pracy (on-boarding)

  Na tym etapie jesteś już pracownikiem Mondial Assistance. Wdrożenie pracownika zaczynamy czterodniowym szkoleniem, którego zadaniem jest wprowadzenie Cię w świat Mondial Assistance. Chcemy pokazać Ci naszą historię, wartości jakimi się kierujemy, strukturę organizacyjną, ale również jest to czas, kiedy zapoznajesz się z regulaminami jakie obowiązują w naszej firmie i narzędziami, na których pracujemy. Pierwsze dni spędzasz w towarzystwie osób, które w tym czasie również rozpoczynają u nas pracę. Szkolenie wstępne ułatwi Ci proces adaptacji w nowym środowisku.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)
Dynamicznie się rozwijamy i realizujemy nowe projekty, więc stale potrzebujemy nowych rąk do pracy. W ostatnim roku zatrudniliśmy ponad 120 osób. Cenimy naszych pracowników i promujemy wewnętrzne rekrutacje. Część pracowników w sposób naturalny postanowiło rozwijać swoją karierę poza naszą firmą.
Najprawdopodobniej rekruter uznał, że Twój profil zawodowy nie spełniał naszych oczekiwań.
Prosimy o chwilę cierpliwości, jeżeli profil zawodowy będzie zgodny z naszymi oczekiwaniami, zazwyczaj kontaktujemy się z kandydatem w ciągu dwóch tygodni od momentu złożenia aplikacji.
Będziesz pracował w naszym warszawskim biurze przy ulicy Konstruktorskiej 12.
Twój strój to Twoja wizytówka. Pamiętaj o tym, kiedy przyjdziesz na rozmowę z rekruterem. Na co dzień cenimy luźną atmosferę i nieformalny styl ubioru, jednak na rozmowie rekrutacyjnej warto pokazać się bardziej formalnie. Styl smart casual, czyli swobodny staranny, będzie idealny na spotkanie rekrutacyjne.
Aplikując na nasze ogłoszenie możesz wysłać CV w języku polskim. Jeżeli jednak w ogłoszeniu jest zaznaczone, że czekamy na zgłoszenia w języku np. angielskim, wtedy rozpatrywane są aplikacje wysłane tylko w tym konkretnym języku.
Najważniejsze to mieć pozytywne nastawienie. Przystępując do zadania zostaniesz poinformowany, jakie umiejętności i wiedzę będziemy sprawdzać poprzez zadanie.
Bez względu na wynik rekrutacji zostaniesz o nim poinformowany. Zazwyczaj kontaktujemy się z kandydatami w ciągu tygodnia od spotkania, chyba że na rozmowie został ustalony inny termin.
Tak – wszystkiego Cię nauczymy, z nami zdobędziesz swoje pierwsze zawodowe doświadczenie. Najważniejsze dla nas abyś wykazał/-a się zaangażowaniem i chęcią do nauki.