Ruszyła nowa platforma z benefitami dla pracowników

Już jest! Działa! Carrotspot dla wszystkich pracowników :)

Carrotspot to nowoczesna platforma lojalnościowa, na której za pośrednictwem tzw. tokenów będziemy mogli wykorzystać środki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, na najprzeróżniejsze nagrody. Znajdziemy tam kupony np. do Biedronki, Allegro, ale też bilety do kin/teatrów – miejmy nadzieję, że niedługo będą otwarte – a nawet kupony do Ikea J Obsługa systemu tokenów, czyli waluty Carrotspot jest bardzo prosta i intuicyjna. Platforma na bieżąco informuje o wykorzystanych środkach i tych, które jeszcze nam pozostały do użycia.

Wszystko jest podane w przystępnej formie, która pozwala szybko wybrać i zakupić dany produkt. Za pomocą platformy będzie można składać wnioski o dofinansowanie tokenów ZFŚS, wczasy pod gruszą itp. Mamy nadzieję, że to usprawnienie spodoba wszystkim zatrudnionym w Mondial Assistance!

Carrotspot to nie tylko nagrody materialne. To też miejsce i narzędzie za pomocą, którego będziemy mogli doceniać współpracowników za pomoc, którą nam okazali w codziennej pracy, przydzielając im token ‘Pomocnej dłoni’.