Relaksacja w domu

W naszej firmie doskonale wiemy, że do prawidłowego funkcjonowania niezbędne jest zrelaksowane ciało i umysł. Stąd pomysł na spotkania relaksacyjne.

 

Niestety, obecna sytuacja uniemożliwia takie działanie, dlatego powstał pomysł cyklicznej relaksacji przed komputerem.

 

- Nasze regularnie organizowane w biurze spotkania cieszyły się sporą popularnością, zarówno w Warszawie, jak i w Toruniu. Bardzo chcieliśmy je kontynuować. Zależało nam również na wsparciu pracowników w tym trudnym okresie kwarantanny społecznej. Mamy już za sobą cztery spotkania online. – mówi Elżbieta Wąsowska, trener wewnętrzny.

 

Na naszym intranecie powstał kanał „Relaksacja”. Można tam znaleźć wszystkie materiały wideo.

 

- Zapraszam wszystkich do zapisania się i włączenia do wspólnych ćwiczeń oraz komentowania i proponowania swoich sposobów relaksowania w tym wyjątkowym czasie. – dodaje Ela.

 

Kilka ćwiczeń oddechowych czy krótka sesja treningu relaksacyjnego, to techniki pomagające choć trochę zredukować stres, który obecnie może być wyjątkowo silnie odczuwany nie tylko w naszych ciałach, ale także w umysłach. Gdy nie można wyjść z domu ze względu na pogodę, zakazy, czy obawę przed zakażeniem, relaksacja może być metodą na wyciszenie myśli i uspokojenie organizmu.