DOMANIEWSKA ODDAJE KREW

Już 15 maja między godziną 9 a 14, nasi pracownicy będą mieć okazję wziąć udział w akcji krwiodawstwa Domaniewska oddaje krew! To już 6 edycja tego wydarzenia.

W ramach akcji pod biurem Mondial Assistance będzie podstawiony specjalny ambulans, w którym profesjonalna ekipa warszawskiego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa będzie pobierać krew. Po południu, dla wszystkich naszych pracowników przygotowaliśmy słodkie co nieco.

Organizatorem akcji w naszej firmie jest Urszula Żebrowska, specjalista ds. marketingu:

Głównym celem akcji jest popularyzacja idei krwiodawstwa i zaangażowanie pracowników firm mających swoje siedziby w okolicach Domaniewskiej. Zbliżają się wakacje – czas, w którym zapotrzebowanie na krew w szpitalach rośnie. Zbieramy krew każdej grupy. Jeśli pracownik chciałby oddać krew dla konkretnej osoby – może to zrobić podając jej dane (imię, nazwisko, PESEL, szpital, w którym przebywa) w ambulansie.

Czy wiesz, że… krew jest lekiem, którego nie da się zastąpić żadnym innym. Gdy oddajesz krew, dzięki Twojemu cennemu darowi, czyjeś życie zostanie uratowane. Ten ktoś ponownie będzie się mógł uśmiechać i cieszyć życiem. Osoba, która otrzyma Twoją krew pozostanie Ci nieznana, ale pamiętaj, że ona też jest czyimś przyjacielem, rodzicem, dzieckiem.

www.facebook.com/events/1321514467937521/